Doğal Taşlar ve Burçlar'a Etkisi

Antik çağlardan bu yana burçlar ile doğal taşlar arasında bir bağlantı olduğuna inanılmıştır. Doğal taşların enerjisi ve etkisi yadsınamaz bir gerçek. Burçlar ile ilgisi ise biraz daha inanç ile ilgili... Doğal taşların  burçlar üzerinde etkileri vardır. Bu taşlar burçlarda doğan kişiler üzerinde, bu burçların ihtiyacına uygun düşecek şekilde yararlı etkilere sahiptirler. Her burcun etki alalnındaki taş farklıdır. Bu taşlara ayrı ayrı burç yazılarımızda değindik.

Hatırlatmakta fayda var: Kendinize olumlu enerjisinden faydalanmak için bir doğal taş alacağınız zaman sadece burç taşlarınıza bağlı kalmamalısınız. Bir taş aklınızda yer etmiş ve onu almak istiyorsanız, bu o taşa ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Bu durumda o taşı seçmeli ve mutlaka bir tane almalısınız. Burcunuzun doğal taşlarını kullanabilirsiniz, bir taş burcunuzun taşı değilse bu onu kullanamayacağınız anlamına gelmiyor.

Burç taşları bir gereklilik değildir sadece öneridir. Yine de pek çok burcun insanının burç taşlarına dikkat etmeden kendi burç taşlarından seçmesi de burç taşlarının doğruluğunu kanıtlamaktadır.

Burçlara göre doğal taşların etkisi için aşağıda yeralan ilgili yazılara gözatabilirsiniz...

Faydalı olmasını dileriz...

Burç Taşları